Načítání
Přihlásit pomocí Plus4U – často kladené otázky
Co je to Plus4U?
Plus4U je internetová služba, která poskytuje chytrá on-line řešení pro komunikaci, sdílení a spolupráci. Stejně jako Edookit je členem skupiny Unicorn. Kromě mnoha dalšího poskytuje správu uživatelských účtů, kterou lze využít například pro přihlášení do Edookitu.
Co se v Edookitu mění?
Účty všech žáků, rodičů i zaměstnanců školy budou propojeny s účtem Plus4U. Bude možné se do Edookitu přihlásit pomocí tohoto účtu. Je v plánu, aby toto přihlašování plně nahradilo uživatelská jména a hesla používaná v Edookitu.
V čem je to výhodné?
Díky Plus4U bude nově možné se přihlašovat přes účet služeb Google, Microsoft nebo Facebook. Stejným účtem budete moci přistupovat například ke vzdělávacím kurzům Red Monster a dalším službám a produktům zastřešeným skupinou Unicorn.
Co mám nyní udělat?
Jakmile se přihlásíte do Edookitu, budete vyzváni k vytvoření Plus4U účtu. Po vytvoření Plus4U účtu bude nový účet spárován s Vaším účtem Edookit a budete se moci přihlásit k Edookitu pomocí tohoto Plus4U účtu. Pokud jste to již udělali, jednoduše se přihlaste do Edookitu kliknutím na tlačítko „Přihlaste se pomocí Plus4U“.
Koho kontaktovat v případě potíží?
Pokud máte potíže s přihlášením, kontaktujte prosím Plus4U Helpdesk na čísle (+420) 221 400 421. Plus4U Helpdesk je Vám dostupný 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V případě potíží s Edookitem jako takovým nás prosím kontaktujte zprávou ze systému.